7 wyjątkowych saun, 12 niepowtarzalnych ceremonii, które pozwolą odprężyć ciało i umysł. Rozkoszny zapach olejków eterycznych, rozgrzane do czerwoności kamienie, poczuj jak błogie ciepło z wolna obejmuje Twoje ciało.


previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

CEREMONIE

Różana piękność
Oddech pełną piersią
Oddech pełną piersią
Podróż zmysłowych zapachów
Witam w Rosji
Rytuał Rasoul
Miodowa rozkosz
Kraj kwitnącej wiśni
Romantyczny spacer
Różana piękność
Kraj kwitnącej wiśni
Pora na dobranoc

Ceremonia Saunowa polega na wytworzeniu aromatycznej pary w saunie, poprzez polewanie rozgrzanych kamieni wodą z naturalnymi aromatami, i wprawieniu jej w ruch, za pomocą ręcznika i innych atrybutów. Mistrz ceremonii, tzw. saunameister, po polaniu kamieni, rozpoczyna wachlowanie ręcznikiem lub wachlarzem, aby rozprowadzić powstałą nad piecem parę równomiernie po pomieszczeniu a następnie wachluje uczestników seansu wytwarzając przyjemne fale gorąca, operacja powtarzana jest kilka razy do momentu otrzymania pożądanej temperatury.

Kolejne polania mogą różnić się aromatem, zamiast polewania kamieni wodą, mistrz ceremonii wrzuca na piec nasączone olejkami aromatycznymi kule lodu, które troszkę wolniej przeistaczają się w parę a dodatkowo uatrakcyjniają ceremonię. W trakcie seansu, na kamienie wrzucane są czasem kryształki mentolu które mimo wysokiej temperatury powodują uczucie chłodu, stosowane są również różnego rodzaju peelingi z solą które pomagają pozbyć się nam martwego naskórka, w takim przypadku w trakcie seansu, mistrz ceremonii zaprasza nas na zewnątrz sauny w celu natarcia się solą, po czym wszyscy wracają na jeszcze jedno polanie, w trakcie którego nacierają się pozostałą na ciałach solą. W trakcie seansów stosowane są również różnego rodzaju maseczki, gdyż ciepło w trakcie seansu, potęguje ich działanie otwierając pory naszej skóry.


Każdy z gości uprawniony jest do spędzenia 9 godzin w strefie saun, basenu i jacuzzi, lub 3 zabiegów SPA bezpłatnie co tydzień


Cennik:

20 zł – 2 godz
30 zł – 4 godz
45 zł – cały dzień